Informacje po polsku

Kim jestem ? Człowiekiem w podróży życia, jak i Ty ?

Jestem doradcą osobistym i ezoterycznym RAYESTE, prowadze działalność gospodarczą we Francji : nr ewidencyjny SIRET : 828 792 606 00018

( Astrologia wedyjska Jyotish, readingi Tarota Marsylskiego, uzdrawianie i oczyszczanie pola energetycznego poprzez Reiki i psychotronike, coaching, doradztwo ezoteryczne, praktyki szamańskie ), mam zdolności paranormalne, jestem poza tym sprzedawcą,obserwatorem i poszukiwaczem ukrytego – pod niby realną powłoką oczywistości – drugiego dna…także dziennikarzem freelance.

Link do mojego wywiadu z Igorem Witkowskim :

http://gazetabaltycka.pl/promowane/kryzys-ekonomiczny-czy-zmierzch-naszej-cywilizacji

Mój kanał na YT :

 

Pasjonują mnie zatem odkrycia tego, co -na pozór- niepostrzegalne, tajemnicze, research w szerokim rozumieniu i życie wewnętrzne. Numerologiczna Jedynka. Aktualnie na kolejnej, tym razem południowej emigracji, w (magicznym niegdyś ) mieście Tarota…

Moja poprzednia strona to    http://ezoteryczna.pl

Od ponad 15 lat zgłębiam entuzjastycznie wiedzę o JYOTISH czyli oryginalnej ,syderycznej astrologii. Ukończyłem kurs Jyotisha w holenderskiej Dirah Academy. Oferuję podstawową analizę twego horoskopu wg astrologii Jyotisha i doradztwo w kwestii remediów, coaching ezoteryczny…Oraz konsultacje magicznego Tarota marsylskiego… Chcesz skorzystać, poprawić karmę, a może pragniesz dowiedzieć się co nieco więcej o sobie samym ?!? To skontaktuj się ze mną już teraz. Bo warto…

Na samym dole tej strony znajdziesz referencje i opinie od mojej klienteli 🙂

Konsultacje mailem, Skype i telefonicznie. Możliwość także osobistych spotkań i konsultacji we Francji i Hiszpanii : proszę o umówienie się na sesję odpowiednio wcześniej, terminy do uzgodnienia ! ( To dla osób które preferują kontakt twarzą w twarz, co jakże cenne w naszych „bezosobowych” czasach…)

Ceny juz od od 15€/55 PLN za konsultacje.

Polski nr konta ING BANK ŚLĄSKI : 82 1050 1588 1000 0022 1705 3616

Paypal : rayeste@onet.eu

Rayeste,  Francja

Zapraszam do kontaktu : masz pytania…?

 e-mail :

rayeste@onet.eu

lub artmagic@op.pl

 Skype : mw.bielawski , tel : (+33)6.15.720.918

Pochodzę z rodziny o tradycjach raczej typowo patriotycznych, lwowskich i także wiejskich. Zaczynałem działalność opozycyjną przed maturą. Mój dziadek : oficer WP w II RP – spotkał osobiście gen Sikorskiego na wojskowej paradzie – prowadził tajne komplety, pisał, malował i rzeźbił . I zainteresował mnie astronomią…

Studiowałem Politologię na Uśl, K-ce, bo wtedy myślałem że to mój kierunek, byłem działaczem radykalnej partii niepodległościowej : czas demonstracji, pragnienia służby dla nowej Rzeczpospolitej, imprez i euforii po odzyskaniu ”niepodległości”. Potem zwróciłem sie na Orient i stałem bytem bardziej świadomym…Zasmakowałem w podróżach. Zmieniła się mi percepcja, przypomniałem sobie, że jestem starą duszą. Ale nadal chyba kontestatorem…( i Fejsbooka wcale nie używam.)

Zacząłem szukać ukrytych prawd o świecie, sobie samym, naturze rzeczywistości i kto za tym wszystkim stoi, no i uzyskałem -wreszcie- wiele odpowiedzi.

Nie jestem kimś, kto latami pracował w jakiejś koszmarnej korpo aż wreszcie sie sfrustrował na maksa i osiągnął łoświecenie, o nie…idę od poczatku własną ścieżką.

Od długiego czasu pasjonuje mnie tradycja bhakti i kultura wedyjska ( tak wspaniale opisana w ponadczasowych książkach Swamiego Prabhupady) , która istniała prawdopodobnie nie tylko w Indiach ale na większości obszaru naszego globu, oraz koncepcja `world conspiracy` czyli kto faktycznie ciągnie za sznurki…

Od dawna ćwiczę Yogę, praktykuje medytację, fascynuję parapsychologią, zdrowym naturalnym (wegetariańskim i czasami wegańskim) odżywianiem, Ayurwedą (medycyną starożytnych Indii ) i kulturą średniowiecznej Japonii ( sztuka budo ). Kręci mnie też muzyka rockową i etniczna, jazda rowerem, Morze śródziemne i nurkowanie w nim, hipnoza, Neurolingwistyczne Programowanie (z którym zetknąłem się na szkoleniach i warsztatach w Polsce i Anglii). Ukończyłem szkolenie Praktyk NLP we Wrocławiu.Także kurs perswazji w reklamie. (Polecam Pana Piotra Łabuza, wiceprezesa tej firmy, psychologa biznesu i coacha, jako szkoleniowca i jako Człowieka…)

Zapraszam i chętnie pomogę, cudów jednakże nigdy nie obiecuję natomiast to że zajmę się rzetelnie pomocą Państwu ! Oczywiście nie ma stuprocentowej gwarancji skuteczności, a jeśli sprawdza się około 70% odczytów paranormalnych to przyjęło się to uważać za satysfakcjonujący wynik.

Rayeste

Referencje :

” Horoskop wedyjski Jyotish, postawiony przez Maćka okazał się zaskakująco trafny i spowodował u mnie pewną zmianę w postrzeganiu siebie – szczególnie w relacji do różnych przeszłych i obecnych sytuacji, sposobu działania a także tendencji w zachowaniach i dokonywanych wyborach. Okazuje się, że gwiazdy determinują wiele problemów, z którymi borykałam się do tej pory i używanie określonych remediów, o których powiedział mi Maciej, może zniwelować lub przynajmniej osłabić ich niekorzystny wpływ – to jest bardzo cenna informacja, która pomaga wyjść z roli biernej ofiary i wziąć sprawy w swoje ręce. W moim systemie przekonań, jeszcze przed narodzeniem na Ziemi, sami ustalamy (my lub nasza karma) m.in. jakich wpływów gwiazd chcemy doświadczyć a tym samym w jakich warunkach chcemy się rozwijać. Nadal z ciekawością obserwuję zmiany jakie jednocześnie objawiają się w moim codziennym życiu. Z niekłamaną radością przyjęłam informację, iż wpływ obciążającej mnie do tej pory planety słabnie na korzyść wpływu innej, dużo bardziej sprzyjającej – ta informacja stała się dla mnie jedną ze składowych doładowania energetycznego akurat w momencie zakładania nowej firmy.

Dodam tylko, że do wszelkich informacji w ogóle, podchodzę z rezerwą buddyjskiego „nie wiem”, traktuję je jako wskazówkę ale nie wyrocznię. Mówiąc wprost: jeśli jesteś na rozdrożu lub zagubiłeś się i potrzebujesz informacji, które pomogą podjąć właściwą decyzję lub utwierdzić się w obranym kierunku albo zrozumieć, dlaczego pewnych rzeczy nie udaje Ci się zmienić i stoisz właśnie u Macieja drzwi, to znaczy że jest to odpowiednia osoba i moment aby pokazać ci właściwy kierunek. Z tą intencją, osobiście polecam Ci horoskop Jyotish u Macieja jako bardzo dobre źródło informacji o Tobie, Twoich tendencjach, gwiezdnych wyrokach i potencjałach. Reszta i tak zawsze należy do Ciebie.”

Serdecznie, Weronika Włodarczyk

“Reading zrobiony przez Maćka dał mi wgląd w sytuację i pokazał rzeczy ktore nie są łatwo dostrzegalne a mają znaczenie jesli chodzi o relacje. Nie możemy wiedziec wszystkiego ale szerszy obraz jaki daje nam Jyotish jest niezmiernie pomocny przy podejmowaniu ważnych decyzji życiowych…Obraz który nakreślił Maciek zmienił całą moją wizję! Astrologia Jyotish to wielka nauka i warto w niej mieć pomoc kogoś kto ma rzetelne i trzeźwe podejscie, tak jak Pan Maciek .”

Andrzej Binias, personal trainer, Londyn

“Dzięki pracy Maćka dowiedziałam się znacznie więcej o sobie, swoich przypadłościach. Poznałam bardziej mocne strony, które powinnam rozwijać, a także słabsze, nad jakimi należy jeszcze popracować! Udało mi się znaleźć przyczynę mojego zagubienia i dzięki temu zaczęłam bardziej koncentrować sie na tym, co jest dla mnie najbardziej istotne. Dzięki Maćku! Powodzenia dalej. ”

Ksenia, studentka z cieszyna

“Na stronie P. Macieja znalazłam interesujący artykuł o Jyotish, astrologii wedyjskiej. Który tak mnie zaciekawił że zamówiłam u niego analizę horoskopu ! Po otrzymaniu, czytałam ją kilkukrotnie żeby doczytać wszystkie aspekty – od stosunków rodzinnych do wskazań zdrowotnych. Analiza sama w sobie trafna i szczegółowa. Napisana w ciekawy, zrozumiały i przystępny sposób. Dzięki niej rozumiem dlaczego pewne rzeczy układają się w moim życiu tak a nie inaczej. Wiem że mogę to zmienić i znam już sposób. Remedia jakie polecił P. Maciej konsultowaliśmy i dobieraliśmy biorąc pod uwagę nie tylko wskazania horoskopu, ale i możliwość np zmiany rozkładu mieszkania. Bardzo się cieszę, że P. Maciej mi pomaga bo robi to z wielkim sercem i zamiłowaniem z jednej strony, a z drugiej rzeczowością i praktycznym podejściem do tematu…Jeśli mam wątpliwości lub pytania to z wielką cierpliwością wysłucha, doradzi. Polecam go ! ”

Beata z Mazowsza.

“Od jakiegos czasu probuje zglebic i odkryc siebie “dotykajac” roznego typu mozliwosci ktore doprowadza mnie do mego wnetrza…i tak na tej drodze pojawila sie polecona przez kolezanke ksiazka Marjana Ogorevca “Samoleczenie metoda diagnostyki karmicznej” w ktorej natknelam sie na informacje o horoskopie Jyotish. Poprzez poszukiwania w internecie wiecej informacji na ten temat, trafilam na strone Pana Macka i jakos intuicyjnie poczulam ze jestem na wlasciwej drodze… i nie pomylilam sie , bo juz po kilku wymienionych mailach dowiedzialam sie bardzo duzo o sobie i swoich mozliwosciach, jak rowniez o wplywie na moje aktualne zycie sytuacji ktore mialy miejsce we wczesniejszych latach oraz w poprzednich wcieleniach.

Bardzo interesujace i zarazem wymagajace naprawde glebokiego uswiadomienia sobie oraz odwolania sie czesto do swego uspionego wnetrza. Otrzymalam duza dawke informacji dotyczaca odkrycia tych uspionych aspektow i wydobycia ich na zewnatrz aby moc jak to niektorzy mawiaja “przejsc na jasna strone mocy”! I choc wiem ze duzo pracy przede mna, to dzieki otrzymanym od Pana Macka informacjom i wskazowkom wiem jak sobie pomoc aby osiagnac zamierzone w tych kwestiach cele.”

Goraco polecam ! Z pozdrowieniami, Lucyna z Irlandii.

“Pragnę podziękować Panu Maciejowi za owocna konsultację. W trudnym dla mnie okresie życia dostałam od Niego wskazówki, które zadziałały jak balsam dla mojej duszy… Dokładnie wytłumaczył mi przyczyny mojego zachowania oraz nakierunkował mnie na odpowiedni tor myślenia, co się przełożyło na działanie ! Za to jestem mu bardzo wdzięczna ponieważ otworzył mi oczy i z czystym sumieniem polecam kontakt z tą wyjątkową osobą.”

Beata, Szczecin

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s